Gegner | S | U | N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Neftekhimik | 7 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Shinnik Yaroslavl | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
FK Kamaz | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Kuban Krasnodar | 4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
Akron Tolyatti | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Fakel Voronezh | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
Veles Moskva | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Alania Vladikavkaz | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FC Ararat-Armenia | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FC Alashkert | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
FK Dinamo Makhachkala | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Lori FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Shirak FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Spartak Moskva 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Arsenal Tula | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Artsakh FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Baltika Kaliningrad | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FC Ararat | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FC Urartu | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chayka | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Khimki | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tyumen | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ufa | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gandzasar Kapan | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Tekstilshchik Ivanovo | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Akhmat Grozny | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Chernomorets Novorossisk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
CSKA Moskva | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Bryansk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Leningradets | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Nizhny Novgorod | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tom Tomsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Krylia Sovetov | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Luch Vladivostok | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Luki-Energiya Velikiye Luki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Maccabi Tel Aviv | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mordovia Saransk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nordirland [U19] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Portugal [U19] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Rubin Kazan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Schweden [U19] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Slowakei [U19] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Slowenien [U19] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sokol Saratov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Vardar Skopje | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |